Streaming

Transmisje online dają świetną możliwość poszerzenia grupy odbiorców. To doskonałe narzędzie do poprowadzenia szkolenia online, targów branżowych online czy relacji z wydarzenia. Dzięki transmisji firma może dotrzeć do klientów nie tylko lokalnych ale również w całej Polsce, a nawet na świecie.

Wykonujemy transmisję na YouTube, Facebook lub inne źródło wskazane przez klienta. Do dyspozycji mamy cztery źródła obrazu. Na życzenie klienta przygotowujemy branding transmisji. W Przypadku problemów z dostępem do Internetu w miejscu transmisji zapewniamy szybkie połączenie z naszych źródeł.

Przygotowujemy transmisję online z konferencji, wydarzeń, szkoleń, czy webinarów. Dajemy możliwość uczestniczenia w wydarzeniu, pomimo dystansu, oraz skorzystania z oferty klienta na odległość.

Nasze transmisje dopasowujemy do potrzeb i wymagań klientów. Nasz kreatywny zespół podejmie każde wyzwanie i stworzy transmisję online skrojoną na miarę. Chcemy aby nasza transmisja była nie tylko pomocą dla klienta ale również doskonałą reklamą.

Realizacje

Jesteś zainteresowany współpracą?