Event

Relacje z wydarzeń to świetna pamiątka, zarówno dla organizatorów jak i uczestników. Nasze relacje przygotowujemy tak, aby widz poczuł się jakby sam uczestniczył w danym wydarzeniu. Wspaniali ludzie, emocje, miejsca – to wszystko składa się na klimat dobrej relacji z eventu.

Tworzymy relację m.in.: z wydarzeń sportowych, kulturalnych, samochodowych. Jesteśmy w stanie przygotować film z dowolnego miejsca w Polsce! Każde wydarzenie ma swój indywidualny charakter, dlatego zakres i koszt usług ustalany jest indywidualnie z organizatorem. Zlecenia wykonywane są przez 2-4 operatorów (w zależności od wielkości i złożoności projektu).

Podstawowym produktem finalnym jest relacja z wydarzenia (ok. 4-6 min). Dodatkowo możemy stworzyć szybką zapowiedź filmu (30 sekundowy trailer), który zostanie opublikowany ostatniego dnia wydarzenia bądź w dniu następnym, oraz zapowiedź kolejnej edycji wydarzenia. Finalny produkt w postaci relacji klient otrzymuje maksymalnie w ciągu 14 dniu od daty zakończenia imprezy.

Realizacje

Jesteś zainteresowany współpracą?